top of page
14.png

Atilla ALTINÖZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Atilla ALTINÖZ, İstanbul doğumlu. Aslen Giresunlu. Öğrenim hayatına İstanbul'da başlamış olup, lisans hayatına Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde devam etmektedir. Bir Mülkiyeli olarak devlet ve millet için hizmet verme amacını gütmektedir. Özel ilgi alanları Tarih ve Edebiyattır.

 

E-Posta: atilla.altinoz639@gmail.com

6.png

Ömer Can TOPÇU

Yönetim Kurulu Üyesi

 

Ömer Can TOPÇU, ilk ve orta öğrenimini Eskişehir'de tamamladı. Şu anda Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimine devam etmektedir. Telkin Dergisinde Tarih ve Politika konularında yazılar kaleme almaktadır.

 

E-Posta: omer_2634@hotmail.com

WhatsApp Image 2021-03-26 at 19.59.05.jp

Abdullah Barış YILMAZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Abdullah Barış YILMAZ, ilköğrenimini Ankara'da ortaöğretimini ise Kahramanmaraş'ta tamamlamıştır. Şu an Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde öğrenim görmektedir. Genellikle Doğu Avrupa, Kafkasya ve Siyasi Tarih üzerine yazılar kaleme almaktadır.

 

E-Posta: abdullahbar52@hotmail.com

8.png

Doğukan BAĞÇECİ

Doğukan BAĞÇECİ, Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır. Orta Doğu ve Akdeniz, Siyaset ve Felsefe hakkında yazılar yazmaktadır.

E-Posta: dbagceci00@gmail.com

12.png

Batıkan KAYI

İsmim Batıkan KAYI, 20 yaşındayım ve Hacettepe Üniversitesi İletişim Bilimleri bölümünde eğitim görüyorum. Hobilerim arasında kitap okumak, film izlemek, video oyunları oynamak ve şehirleri bisikletle keşfetmek var. Kitap, film, dizi eleştirileri ve eski Türk mitleri hakkında yazmayı sevdiğim konulardır.

 

E-Posta: batikankayi33@gmail.com

11.png

Mikâil AKSU

 

Mikâil AKSU, Çorumludur. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde öğrenim görmektedir. Genellikle serbest konularda yazılar kaleme almaktadır. Birden çok alanda kısa ve öz bilgi sunarak insanlara bakış açısı kazandırma amacı bulunmaktadır. Edebiyat, Türk dili ve Mimari alanlarına ilgilidir. 

 

E-Posta: mikailaksu19@gmail.com

3.png

Orhan BAŞ

Orhan BAŞ, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Şu anda Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünde eğitimine devam etmektedir. Politika, Tarih ve Edebiyat ile ilgilenmektedir. Birçok alanda bilgilendirici ve özgün yazılar yazarak okuyuculara farklı bir bakış açısı sunmaktadır.

 

E-Posta: orhanbas97@gmail.com

4.png

Elifnur SABAN

Elifnur SABAN. Mersin doğumlu. Aslen Kafkas Göçmeni. Lisansına Ankara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde devam etmektedir. İlgi alanları karikatür, fotoğraf sanatı olmakla birlikte Siyasi Tarih, Sanat alanlarında uzmanlaşmaya çalıştığı konuları kaleme almaktadır.

 

E-Posta: elifnusab@gmail.com

1.png

Fatih Numan ERTURAN

Çorumluyum. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Asıl ilgi alanım şiir. Şiir yazıyorum ve şiirsel analizler yapıyorum. Bunun dışında serbest yazılar kaleme alıyorum. Bilim, teknoloji, psikoloji, edebiyat konularına ilgiliyim ve bu alanlarda yazılar yazıyorum. www.gozucu.com sitesinin kurucusuyum.

 

E-Posta: fatiherturan4@gmail.com

Adsız tasarım (1).jpg

Berkcan UÇMA

 

Berk denmesini ister. İstanbul'da doğdu. Aslen Ordulu. Talim terbiye hayatına İstanbul'da başladı ve şimdi Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih bölümünde sürdürmekte. Umumî Türk tarihi ve Türk edebiyatı üzerine okumakla birlikte özel olarak şiirle alâkalıdır. Telkin Dergisi'nde gönüllü düzelticidir.

 

E-Posta: vakakayivakvakiye@gmail.com

Adsız tasarım (2).jpg

Elis ÇİÇEK

Aslen Ankaralıdır. Günümüzde Başkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde öğrenim görmektedir. Dilbilim ve çeviribilim alanlarına ilgili olup, yine bu alanlarda çalışmalar yapmaktadır. 

 

E-Posta: neliscicek@gmail.com

bottom of page